Spínací přístroje a transformátory

Distribuční transformátory Ormazabal CADistribuční transformátory Ormazabal CA
Distribuční transformátory Ormazabal CA


Z naší nabídky spínacích přístrojů a tranformátorů: 

  • NVL - Vakuový vypínač do 24kV
  • TRANSFORMÁTORY 25kVA–2500kVA do 36 kV 

Možnost stažení katalogu transformátorů ORMAZABAL CA získáte zde - Katalogy ke stažení po vyplnění krátkého formuláře. Děkujeme a těšíme se na spolupráci s Vámi!

 

Vybrané vlastnosti našich transformátorů: 

Bezpečnost - naše transformátory jsou podrobeny zkouškám popsaným v řadě norem IEC 60076. 

Spolehlivost - kvalitu a spolehlivost našich výrobků dokládá zkoušení a certifikace našich transformátorů v nezávislých mezinárodně uznávaných laboratořích.

Účinnost - hermeticky utěsněný transformátor zcela ponořený do dielektrické kapaliny. Používá se méně dielektrické kapaliny než u jiných typů transformátorů. Všechny transformátory se testují na únik dielektrika.

Nízká úroveň hluku - ptimální konstrukce a montáž feromagnetického jádra nám umožňuje drasticky snížit úroveň hluku, který transformátor vytváří.

Elektromagnetická kompatibilita - naše transformátory jsou pasívními prvky. Jinými slovy pracují uspokojivě, aniž by přidávaly elektromagnetický šum, který je pro zařízení v jejich okolí nesnesitelný a samy vydrží takovou interferenci způsobenou jinými zařízeními.

Ecodesign - Ormazabal splňuje požadavky směrnice pro Ecodesign Evropské komise (č. 548/2014), která definuje vodítko pro ekologicko přátelský design transformátorů v Evropě. Při dodávce v rámci EU toto zařízení ponese značku CE. Distribuční a výkonové transformátory firmy Ormazabal se jsou vyvíjeny tak, aby přispívaly k závazku z této směrnice, tj. ke zlepšení energetické účinnosti a ekologického profilu.

Rádi vám představíme nabídku našich produktů a služeb podrobněji, neváhejte a obraťte se na nás. Kontakty naleznete zde.

 

Kontaktní formulář

* - povinné údaje

high-energy.cz > Produkty & Služby > Spínací přístroje a transformátory