Rozváděče VN pro sekundární distribuci do 38,5 kV

CGM3CGM3
CGM3

CGM.3 RMU SF6 – izolovaný kompaktní modulární rozváděč do 40,5 kV.

Rádi vám představíme nabídku našich produktů a služeb podrobněji, neváhejte a obraťte se na nás.Kontakty naleznete zde, případně využijte přímo Kontaktní formulář

Nabízíme zde také možnost stažení katalogu ORMAZABAL CGM.3, který získáte po vyplnění kontaktního formuláře níže. Děkujeme a těšíme se na spolupráci s Vámi!

Kontaktní formulář

* - povinné údaje
 

Ormazabal cgm.3 - Modulární systém (RMU) s úplnou plynovou izolací.

Systém cgm.3 vám nabízí spolehlivé a efektivní řešení rozvodné sítě (DNS) pro různé druhy VN instalací, např. energetické společnosti, průmyslové instalace, infrastruktura, větrné a fotovoltaické elektrárny.

Předchozí verzí cgm.3 byl cgm-cgc, první modulární a rozšiřitelný skříňový rozváděč s kompletní plynovou izolací pro sekundární distribuci na světovém trhu. Po celosvětovém úspěchu svého předchůdce, byl v roce 2008 představen cgm.3. V posledních letech byl cgm.3 upraven i na vyšší elektrické výkony, např. až na 40.5 kV a 25 kA. Systémy cgm-cgc e cgm.3 jsou již integrovány v několika sítích typu „smart grid“ a RES. V současné době je používáno více než 165000 funkčních jednotek těchto systémů ve více než 35 zemích.

Konstrukce cgm.3 je plně modulární -  nabízí flexibilní konfigurace schématu. 

Rozšiřitelnost a vyměnitelnost - propojovací sada ormalink zajišťuje snadné mechanické a elektrické propojení dvou skříní bez nutnosti manipulovat s plynem a rovněž budoucí rozšiřitelnost. Vyměnitelnost pohonných mechanismů a jejich motorizace bez přerušení dodávky pomáhá zlepšovat kvalitu dodávky elektrické energie.

Připraveno na Smart Grid - systém cgm.3 je již součástí několika sítí typu smart grid.

high-energy.cz > Produkty & Služby > Rozváděče VN pro sekundární distribuci do 38,5 kV