Rozváděče VN pro sekundární distribuci do 25 kV

Naše rozváděče jsou vysoce spolehlivé a typově zkoušené. 

Rozvádeče s jmenovitým napětím do 38,5kV:

GA SF6 –  izolovaný plynem SF6 kompaktní rozváděč do 25 kV

GAE SF6 – izolovaný plynem SF6, modulární rozváděč do 25 kV 

CGM.3 - izolovaný plynem SF6 modulární rozváděč do 38,5 kV

Rádi vám představíme nabídku našich produktů a služeb podrobněji, neváhejte a obraťte se na nás. Kontakty naleznete zde, případně využijte přímo Kontaktní formulář

 

Kontaktní formulář

* - povinné údaje

ORMAZABAL GA a GAE 

Díky dlouholeté zkušenosti ve výzkumu, konstrukci, vývoji, výrobě a instalaci zařízení a rozváděčů vysokého napětí (VN), Ormazabal je nyní jedním z největších dodavatelů plynem izolovaných rozváděčů (GIS) na světě.

V současnosti je instalováno kolem 1.300.000 funkčních VN jednotek Ormazabal v elektrických sítích ve více než 100 elektrických zařízení a 600 větrných elektráren ve více než 110 zemích.

První GA, pak označený GA-24, byl uveden v roce 1985 jako nejrobustnější a nejkompaktnější (RMU) pro sekundární distribuční sítě do 25 kV. Byl vylepšen v roce 1992 pro širší uplatnění a lepší elektrické charakteristiky a stal se známým jako GA system. Dnes je GA stále celosvětově považován za jeden z nejšířeji používaných rozvaděčových typů v elektrické distribuci a dobře známý symbol německé konstrukce a technologie v oboru.

Na základě požadavku od našich zákazníků,byla navržena a vyrobena modulární verze GA (předtím "GE") v roce 1993 pro poskytnutí flexibilního řešení v elektrických distribučních sítích a transformátorových rozvodnách.

V roce 2001 byl tento modulární systém modernizován na plně izolovaný plynem rozšiřitelný rozváděč a začal být známý jako GAE. Od té doby jsou oba systémy GA a GAE630 neustále vyvíjeny. Každý rok jsou vyvíjeny pro více ekologický rozsah s vyšším hodnocením reagovat na návrh změn v parametrech elektrické sítě.Také oba systémy již byly integrovány do několika Smart Grid sítí.

Dnes je více jak 600 000 rozvaděčových jednotek GA a GAE630 zapojených ve funkčních systémech ve více než 80 zemích. 

Systém GA a GAE630 vám poskytuje spolehlivé a efektivní distribuční síťová řešení (DNS) pro všechny typy VN od instalace z elektrických zařízení do infrastruktury, z rekreačních zařízení do průmyslové instalace a od větrných elektráren po fotovoltaické elektrárny.

high-energy.cz > Produkty & Služby > Rozváděče VN pro sekundární distribuci do 25 kV