Další dodávky VN rozváděčů pro E.ON

HIGH ENERGY uspěla se svými službami a produkty ORMAZABAL ve výběrovém řízení na dodávku VN rozváděčů pro společnost E.ON.

Zoom galleryI na další dva roky tak budeme partnerem a dodavatelem jedné z nejvýznamnějších energetických společností. Vítězství je jednak potvrzením kvality řešení a produktů pod značkou ORMAZABAL, ale také oceněním cílevědomé a usilovné práce týmu HIGH ENERGY.  Je to nejen obchodní úspěch, ale také závazek i nadále přinášet klientům jasné hodnoty, spolehlivost a kvalitu. 

Věříme, že i díky této referenci se další zákazníci rádi seznámí s naší nabídkou řešení a produktů. Jsme připraveni být jim k službám.

Tým HIGH ENERGY.

eon_logo.jpgEnergetická společnost E.ON působí v České republice již 10 let. V rámci Evropy je součástí energetického koncernu E.ON, který zásobuje elektřinou a plynem na 15 milionů zákazníků. V Česku energetická společnost E.ON zaměstnává cca 2 700 zaměstnanců. Dodává elektřinu 1,2 milionu zákazníků převážně v oblasti jižních Čech a jižní Moravy. S dvacetiprocentním podílem na českém trhu s elektřinou je zkušeným partnerem pro všechny své odběratele. Jsme rádi, že si E.ON pro dodávky VN rozváděčů vybral na další dva roky řešení ORMAZABAL od společnosti HIGH ENERGY. 

high-energy.cz > O společnosti > Aktuality > Další dodávky VN rozváděčů pro E.ON